Sales Manager

Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges. m.b.H.– organizačná zložka

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
čo najskôr
1 800 - 2 000 EUR/mesiacmesačný plat 1.800,- EUR brutto minimálne, v závislosti od vzdelania a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Bratislave hľadáme motivovaného spolupracovníka pre nasledujúce oblasti úloh:
- poradenstvo a predaj produktov našej spoločnosti v oblastiach poistnej ochrany pre zasielateľov, dopravcov a iné podniky nákladnej dopravy
- akvizícia nových klientov a osobné poradenstvo a starostlivosť o existujúcich klientov (aj priamo na mieste)

- fixný plat a mimoriadne odmeny v závislosti od výsledkov
- mobil a služobné auto aj na súkromné účely
- pracovné úlohy vo vlastnej zodpovednosti
- bezodplatné zaškolenie vo Viedni
- možnosti rastu

Ak sme vzbudili Váš záujem, zašlite prosím Vašu žiadosť e-mailom spoločnosti:
Lutz Assekuranz Versicherungsvermittlung Ges.m.b.H.
pán Oliver Lappel
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo, nákladná doprava, obchod

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- radosť z predaja a kontaktu so zákazníkom, orientácia na zákazníka, schopnosť nasadenia
- sebaisté, priateľské a podnetné vystupovanie a vysoký stupeň angažovanosti, cieľavedomosť a zodpovednosti
- ochota učiť sa a vlastná motivácia
- ochota cestovať
- tímovosť
- dobré znalosti nemeckého príp. anglického jazyka

Maklérska spoločnosť špecializovaná na poistenie predovšetkým v oblasti prepravy a logistiky.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3611977  Megjelentetés dátuma: 15.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 2 000 EUR/mesiacmesačný plat 1.800,- EUR brutto minimálne, v závislosti od vzdelania a skúseností