Práca pre montážnych pracovníkov - mzda až do výšky 1 350€ + 700€ nástupný bonus, zálohy, ubytovanie alebo doprava + 13. a 14. plat nástup 20.9.2021

Lokalita
Bratislava
975 - 1 350 EUR/mesiaczákladný plat 975 EUR + bonusy za šikovnosť + príplaty za prácu v noci, príplatky za poobednú zmenu. Nástupný BONUS - 200€ po 1 mesiaci , 300€ po 3 mesiacoch , 200€ po 5 mesiacoch = 700€
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • šróbovanie, skrutkovanie
  • práca na montážnej linke
  • práca v 3 zmennej prevádzke

  • základný plat 975 € + bonusy za šikovnosť + príplaty za prácu v noci
  • nástupný bonus vo výške 700 €
  • možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch v hodnote 50€
  • ubytovanie ZABEZPEČENÉ neďaleko práce
  • doprava ZABEZPEČENÁ z okolitých smerov
  • pracovné oblečenie a obuv ZABEZPEČENÉ
  • zaškolenie
  • celodenná starostlivosť koordinátora
  • možnosť nadčasou
  • 13. a 14. plat

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Jana Ivánková
 +421902918362
ID: 4064534  Megjelentetés dátuma: 16.9.2021  Alapbér (bruttó): 975 EUR/mesiac