Práca v Nemecku. Hľadáme skladníkov s platným VZV preukazom.

Lokalita
Nemecko
9 - 10,5 EUR/hod.9€ - 10€ /hod netto + ubytovanie plne hradené v bytoch
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pozícia - vodič VZV
  • zodpovednosť za zverený vozík
  • vyskladňovanie tovaru podľa objednávok vysokých regálov
  • Platný preukaz na VZV
pozícia- pomocný skladník
  • vyskladňovanie a naskladňovanie bicyklov
  • príjem, skladovanie a evidencia materiálu
  • práca zo skenerom

  • stabilná práca na TPP na dobu neurčitú
  • mzda od 9 - 10 € / hod. Čist.
  • ubytovanie zabezpečené ZADARMO
  • príspevok na dopravu 50 € / mes. Čist.
  • 2 zmeny - Pondelok- Piatok - 8 hodín/ denne

Informácie o výberovom konaní

Všetci uchádzači budú kontaktovaní telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitingu.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, vodič VZV1

  • Dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky
  • auto - veľkou výhodou
  • Prax v sklade - veľkou výhodou.
  • Prax vo výrobnej spoločnosti veľkou výhodou.

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3994326  Megjelentetés dátuma: 8.1.2021  Alapbér (bruttó): 9 EUR/hod.