Hľadáme skúseného Operátora ohraňovacieho lisu - do Lipan!

Lokalita
Lipany
5 - 6 EUR/hod.Trvalý pracovný pomer : 5€/hod - 6€/hod, ŽIVNOSŤ: 6, 50€/hod - 8,00€/hod + variabilná zložka mzdy - závislá od individuánych schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha a zoradenie stroja – vytváranie a nahrávanie programov na ohraňovacom Lise AMADA HFBO 80-25
  • Čítanie výkresovej dokumentácie
  • Korekcia programov
  • Ručné nástrojárske práce
  • Manipulácia s materiálom
  • Kontrola a meranie správnosti dielov
  • Údržba strojov / náradia
  • Zodpovednosť za kvalitu vyrobených dielov a za plnenie stanovených noriem

  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • cestovný príspevok 50€ mesačne

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite svoj rozpísaný životopis na [email protected], do predmetu uveďte názov pozície alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0902 918 362.Do e-mailu prosím vložte tento súhlas so spracovaním osobných údajov:V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len zákon č. 18/2018 Z.z.) súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou LUTO Automotive s.r.o., Strojárenská 1, 040 01 Košice. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá.Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kabín pre stavebné stroje pre kľúčových zákazníkov VOLVO, MATEC, Holmer a RAVO.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

  • technický alebo elektrotechnický, nastavovač CNC strojov, operátor CNC strojov

Počet rokov praxe

2

  • zodpovednosť
  • spoľahlivosť
  • manuálna zručnosť
  • technické myslenie
  • precíznosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3762406  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 - 6 EUR/hod.Trvalý pracovný pomer : 5€/hod - 6€/hod, ŽIVNOSŤ: 6, 50€/hod - 8,00€/hod + variabilná zložka mzdy - závislá od individuánych schopností a skúseností