Junior účtovník/ účtovníčka cestovných náhrad

Lokalita
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
od 700 Eur /brutto/ v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu agentúru hľadáme kandidáta do tímu na pozíciu Junior účtovník/účtovníčka - účtovanie cestovných náhrad.

Tvojou náplňou práce bude:
* príprava podkladov k zaúčtovaniu cestovných náhrad
* spracovanie a kontrola dokladov spojených so služobnými cestami (letenky, cestovné lístky, ubytovanie)
* vypracovanie vyúčtovaní cestovných náhrad
* kontrola knihy jázd
* komunikácia s ďalšími internými oddeleniami spoločnosti prípadne zamestnancami v prípade potreby
* ďalšie administratívne činnosti spojené so zabezpečením plynulého chodu účtovných operácií

* práca v príjemnom pracovnom prostredí v centre Košíc
* výborný kolektív
* zaujímavé firemné akcie
* možnosť kariérneho rastu

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície)

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Strojárenská 1, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

* absolvent strednej alebo vysokej školy so zameraním na ekonómiu/účtovníctvo VEĽKÁ VÝHODA
* predchádzajúce skúsenosti so spracovaním cestovných náhrad - VÍTANÉ
* aspoň 1 rok praxe na účtovníckej pozícii
* zmysel pre detail, dobré komunikačné schopnosti
* samostatnosť

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Mgr. Dana Kumičáková
 +421948427724
ID: 3439364  Megjelentetés dátuma: 4.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 700 Eur /brutto/ v závislosti od skúseností kandidáta