Operátor/ka výroby v Nemecku

Lokalita
Laupheim, Nemecko
Mzdové podmienky (brutto)
8,80 eur/ hod.
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás spoznávať nové krajiny a ešte pritom pekne zarobiť?
Tak ste na správnom mieste!
Ponúkame Vám nenáročnú prácu v zahraničí.
Náplň práce je:
  • spracovanie odliatkov častí motorov,
  • kontrola kvality,

  • práca na trvalý pracovný pomer
  • vysoké finančné ohodnotenie - 8,80 €/ hod. v čistom + príplatky
  • ubytovanie ZDARMA/ príspevok na ubytovanie
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • nadčasové hodiny za 9,80 eur/netto/hodina

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
Zaslaním svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti LUTO automotive, s.r.o. so sídlom: Strojárenská 1, 040 01 Košice na spracovávanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov pre účely sprostredkovania zamestnania s následným sprístupnením tretím osobám, a na ich priebežnú aktualizáciu v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich stanovené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Nemecká výrobná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Je popredným distribútorom elektrických komponentov, konektorov, LED svetiel, atď. Bez ohľadu na špecifické požiadavky garantuje najvyšší stupeň efektívnosti, flexibility a ziskovosti prostredníctvom inovatívneho a osvedčeného vývojového prístupu.

Požiadavky na zamestnanca

  • základné vzdelanie
  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota vycestovať za prácou
  • manuálna zručnosť
  • vlastné auto - podmienkou !

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3328981  Megjelentetés dátuma: 25.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 8,80 eur/ hod.