Zvárač CO2

Lokalita
Volkswagen Slovakia, Jána Jonáša 1, Bratislava
od 868€ (v hrubom) + osobné a skupinové hodnotenie, zmenové príplatky.Nástupný bonus 300€ + 200€
Termín nástupu
12.06.2017

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Pracujete v bratislavskom závode na výrobnej pozícií
  • Nakladáte diely do nakladacích okien
  • Brúsite povrchy dielov

  • nástupný bonus
  • možný nárast platového ohodnotenia po 3. , resp. 12 mesiacov
  • zmluvná doprava (počas prvých 6 mesiacov je bezplatná)
  • možnosť využívania podnikových jedálni
  • balíček vitamínov
  • celodenná starostlivosť od nášho koordinátora
  • ubytovanie
  • denný limit na stravu 6€
  • možnosť prestupu do kmeňového stavu
  • za každého známeho/kamoša, ktorý u nás odpracuje minimálne mesiac, odmena 50€!

  • na všetky úlohy Vás zaškolia v tréningovom centre a následne na miesto výkonu práce pod vedením kolegu alebo vedúceho

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu:
[email protected] (do predmetu uveďte názov pozície) alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0914340560.

Najbližšie termíny pohovorov - UTOROK 6.6.2017 a ŠTVRTOK 8.6.2017.
Následne nástup do práce v pondelok 12.6.2017, neskôr na základe dohody po absolvovanom osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Najväčší výrobca automobilov na Slovensku, ktorý patrí medzi najvýznamnejších investorov a exportérov v krajine.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

  • technické alebo strojárske zameranie výhodou

  • manuálna zručnosť a technické myslenie
  • tímovosť
  • ochota pracovať aj na nepretržitej prevádzke a flexibilita
  • ochota vycestovať za prácou
  • chuť sa neustále zlepšovať a napredovať
  • práca vhodnejšia pre mužov

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 3070268  Megjelentetés dátuma: 19.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 868€ (v hrubom) + osobné a skupinové hodnotenie, zmenové príplatky.Nástupný bonus 300€ + 200€