Máš skúsenosti s logistikou a chceš pracovať v Nemecku ako Logistik v sklade? Vybavíme to!

Lokalita
Nemecko
Prvé dva mesiace 6 eur netto/hodinu, po zaškolení 10 eur netto/hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš záujem pracovať v Nemecku a nevieš ako na to? Pomôžeme ti! Stačí mať prax na VZV, so skenerom a vedieť po nemecky na komunikatívnej úrovni.

Hľadáme ľudí so skúsenosťami v logistike, buď na :
*príjem a kontrola tovaru
*skladovanie a komisia
*výdaj tovaru a kompletizácia

  • Stabilné miesto pre veľkú nemeckú spoločnosť Böllhoff Group - dodávateľa spojovacieho materiálu pre rôzne odvetvia priemyslu
  • príspevok na cestovanie 50 eur/mesiac
  • ubytovanie na Slovensku, aj Nemecku zabezpečené zdarma

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom a nemeckom jazyku na e-mailovú adresu:
[email protected] (do predmetu uveďte názov pozície).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Böllhoff, s.r.o.. Dodávateľ spojovacieho materiálu pre rôzne odvetvia priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • platný preukaz VZV
  • skúsenosti s VZV
  • práca na VZV do výšky 12 m VÝHODOU
  • skúsenosti s prácou so skenerom
  • nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni
  • dobrý zdravotný stav
  • chuť pracovať, vzdelávať sa
  • minimálne vzdelanie SŠ s výučným listom, technické výhodou
  • manuálna zručnosť a technické myslenie
  • práca vhodnejšia pre mužov

Personálna spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personálneho leasingu a recruitmentu.
Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce. (AA/2007/42440/13551/OISS, AA/2008/35746/11697/OISS)

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Ing. Igor Vančo
 +421902918361
ID: 2735273  Megjelentetés dátuma: 26.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Prvé dva mesiace 6 eur netto/hodinu, po zaškolení 10 eur netto/hodinu