Obchodný zástupca

Lusien Trans s.r.o.

Priemyselná 8817, 01001 Žilina, Žilinský kraj, Česko, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
základný plat + odmeňovanie podľa obratu, upresnené na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívny predaj produktov firemného sortimentu vrámci celej Slovenskej a Českej republiky (hlavný sortiment: značková obuv, termoprádlo)
- aktívna komunikácia so zákazníkmi,
- budovanie obchodných vzťahov so zákazníkmi,
- vyhľadávanie a identifikovanie nových obchodných príležitosti,
- obsluhovanie zákazníkov a aktívny predaj vybraného tovaru,
- starostlivosť a udržiavanie vzťahov so súčasnými zákazníkmi.

- firemný mobil a počítač,
- zaujímavá práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti,
- motivačné finančné ohodnotenie,
- práca so zaujímavým sortimentom.

Predajňa Lusien prijme obchodného zástupcu pre veľkoobchod v oblasti outdoorovej obuvi a termoprádla. Uchádzač spĺňajúci uvedené požiadavky musí byť ochotný absolvovať viacdňové služobné cesty po celom Slovensku takmer každý týždeň, raz za mesiac aj po Českej republike. Bližšie informácie na osobnom pohovore. V prípade záujmu zašlite Vás životopis spolu s motivačným listom na adresu na [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
OMEGA - Základy

Vodičský preukaz

B

- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,
- prax na pozícii obchodný zástupca vítaná,
- orientácia na zákazníka,
- flexibilita,
- odolnosť voči stresu,
- ochota absolvovať viacdňové služobné cesty,
- znalosť účtovníckeho programu VÝHODOU, nie podmienkou.

Spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom a maloobchodom v oblasti zbraní, streliva, lukostreľby a outdoorového príslušenstva. V rámci Európy spolupracujeme s viac ako 200 partnermi. Sme aj zakladateľmi lukostreleckého klubu. Sme distribútorom kvalitných puzdier a kufrov na zbrane a luky, čistení na zbrane, talianskeho streliva, nožov a tiež aj kvalitnej ručne šitej outdoor obuvi a funkčného termoprádla.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2806262  Megjelentetés dátuma: 10.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat + odmeňovanie podľa obratu, upresnené na pohovore