Copywriter pre high-tech reklamný startup

TapGest s. r. o.

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
22.7.2019
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 7 EUR/hod.5 EUR/hod + odmeny za splnenie KPI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš reálne skúsenosti s content manažmentom a správou sociálnych sietí? Dokážeš pracovať samostatne a sám prichádzať s inovatívnymi nápadmi? Baví ťa písať? Potom hľadáme práve teba!

Sme technologický startup ktorý vyvíja reklamné technológie s umelou inteligenciou. Našimi klientmi sú TOP značky, ktoré cez nás inzerujú. Napriek tomu, aj my potrebujeme reklamu :)

Zaujíma ťa čo budeš u nás robiť? Je to jednoduché...
- blogovať
- spravovať naše profily na sociálnych sieťach
- vyrábať infografiky / ebook

...skrátka budeš robiť osvetu produktu a značke :)

Nie sme korporácia ktorá ma na každú sociálnu sieť vyhradeného človeka. Sme malý, vysoko efektívny tím, a nemáme čas vymýšlať robotu a naháňať za deadliny. Preto hľadáme niekoho, kto si dokáže pracovať zodpovedne a najmä samostatne.

Máme pekný office v BINARIUM takže sa tu budeš cítiť fakt dobre. Nemusíš cvakať kartu od 9tej do 5tej a ani nám nevadí keď si z času na čas zoberieš home-office. U nás sú podstatné výsledky.

Si marketér takže kto iný by ťa pochválil lepšie, ako ty sám :) Najlepšie teda čo môžeš urobiť je, že sa nám pochváliš svojim blogom a FB/IG stránkou ktorú spravuješ alebo si spravoval.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na tento job sa hodíš ak:
- máš reálne skúsenosti s copywritingom
- dokážeš pracovať samostatne

Na tento job sa NEhodíš ak:
- všetko ovládaš iba teoreticky a nikdy si neblogoval
- veci nedokážeš dotiahnuť do konca

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3711878  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5 - 7 EUR/hod.5 EUR/hod + odmeny za splnenie KPI