Asistentka / Recruiterka

TapGest s. r. o.

Miesto práce
Binarium, Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma Ťa práca v oblasti HR a hľadáš príležitosť, ako začať? Ponúkame príležitosť pre šikovného juniora alebo študenta/študentku, ktorý chce byť súčasťou výborného tímu.

Ako recruiterka budeš prvým kontaktom pre potencionálnych kolegov. Musíš preto vedieť zaujať a zanechať dobrý dojem. Ako asistentka budeš mať na starosti chod našej mini-kancelárie.

S čím nám budeš pomáhať:
- vyhľadávanie kandidátov na pracovných portáloch, sociálnych sieťach a podobne
- prvotnou komunikáciou s kandidátmi, musíš ich zaujať
- participovať na stretnutiach s kandidátmi, treba sa vedieť na pohovory pripraviť
- zadávanie a správa inzercií na kariérnych portáloch
- práca v internom systéme a iná administratíva
- účasť na interných meetingoch a reportingové aktivity

Pekný office v BINARIUM
Možnosť pracovného rastu pri našej expanzii do zahraničia
Flexibilita pracovného času
Pravidelné tímové školenia a vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Výborný písomný aj ústny prejav
Ideálne ak už máš skúsenosti s recrutingom

Sme technologická firma, ktorá búra zaužívané postupy v oblasti OOH médií. Okrem Slovenska pôsobíme v ďalších 3 krajinách EU a rýchlo expandujeme. Ak ťa baví kreatívna práca s inovatívnymi technológiami, tento job je ideálny pre teba!

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4075470  Megjelentetés dátuma: 6.5.2021  Alapbér (bruttó): 6 EUR/hod.