Fakturant nočná zmena

Miesto práce
Most pri Bratislave
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1050 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • včasné a správne vystavovanie a zasielanie faktúr, dodacích listov, príjemok
  • práca v programe KARAT
  • pracovné zmeny formou - dlhý a krátky týždeň

  • možnosť kariérneho rastu
  • zamestnanecké zľavy na tovar
  • motivačné súťaže /finančné aj nefinančné/
  • stravné lístky v hodnote 4,00 €
  • firemné teambuildingy
  • dovolenkový bonus
  • vianočný bonus
  • školenia a kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • systematický prístup k práci
  • výhodou je prax s obdobnou pracovnou pozíciou

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 3629230  Megjelentetés dátuma: 4.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 EUR/mesiac1050 EUR