Recepčná

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/netto mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • komplexné zabezpečovanie chodu recepcie
  • telefonická, mailová komunikácia
  • triedenie, spracovanie, zakladanie písomnej a elektronickej pošty, vybavovanie korešpondencie ( došlej a odoslanej pošty)
  • objednávanie tovaru ( kancelárske potreby )
  • príjmanie návštev, hostiteľské povinnosti
  • administratívne a organizačné práce podľa požiadaviek
  • spolupráca s ďalšími oddeleniami
  • preberanie a následné odovzdanie odkazov
  • vykonávanie denných úloh v zmysle pokynov nadriadených a ďalšie úlohy vyplývajúce z pracovného pomeru

  • nákup ovocia a zeleniny za nákupné ceny
  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť odborného rastu

Ak máte záujem o túto pozíciu motivačný list, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov nám zašlite emailom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Posúdené budú všetky životopisy avšak, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Obchodná spoločnosť LUNYS, s. r. o. je popredná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá dovozom a distribúciou čerstvého a baleného ovocia a zeleniny na Slovensku, v dvoch prevádzkach Poprad, Bratislava. Spoločnosť LUNYS prináša na európsky trh aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponuje vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikačné a reprezentačné schopnosti, príjemné vystupovanie, výborné organizačné schopnosti, schopnosť samostatne riešiť problémy, dôslednosť pri vykonávaní jednotlivých úloh, ochota pracovať aj nad rámec povinností, zodpovednosť, pozitívne myslenie, flexibilita, asertivita

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 3210084  Megjelentetés dátuma: 26.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 EUR/netto mesiac