Fakturant/ka

Miesto práce
Priemyselná 1., Poprad Matejovce, okres Poprad
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
základ 530,- EUR a výkonnostná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prijímanie a elektronické spracovanie telefonických a e-mailových objednávok
  • včasné a správne vystavovanie faktúr na základe potvrdených dodacích listov a interných predpisov
  • vybavovanie reklamácií a zmien v objednávkach
  • trojsmenná prevádzka (6.00-14.00, 14.00-22.00, 20.00-6.00)
  • raz mesačne pracovná nedeľa - práca v programe KARAT

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosím pošlite Váš životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov e-mailom pod značkou FAKTURANTKA. Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Posúdené budú všetky životopisy. Oslovený budú uchádzači len pri splnení všetkých podmienok na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

LUNYS

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

  • komunikatívnosť a dôslednosť pri prijímaní objednávok
  • systematický prístup k práci
  • tímová práca
  • prehľad v oblasti ovocia a zeleniny výhodou
  • schopnosť pracovať pod tlakom

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 2735107  Megjelentetés dátuma: 31.1.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základ 530,- EUR a výkonnostná odmena