Vodič C - nad 3,5 t

Miesto práce
Mosti pri Bratislave č. 812, 900 46, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800-900 brutto + pohyblivá zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • denný rozvoz rýchloobratkového tovaru podľa rozvozných plánov
  • vykladanie tovaru u zákazníkov
  • prijímanie vyreklamovaného tovaru
  • práca s hotovosťou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Firma sa zaoberá importom ovocia a zeleniny a ich distribúciou v dvoch prevádzkach na Slovensku / Poprad, Bratislava/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

NEVYHNUTNÉ PODMIENKY
  • doklady o psychickej spôsobilosti vodiča
  • doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
  • karta vodiča
  • zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
ĎALŠIE PODMIENKY
  • slušné vystupovanie a schopnosť komunikovať so zákazníkmi
  • samostatnosť
  • výhodou uchádzača je znalosť mesta Bratislava a okolie

Lunys, s.r.o. je slovenská spoločnosť s viac ako 25-ročnou históriou. Sme významným dovozcom a distribútorom ovocia a zeleniny, potravinového a nepotravinového sortimentu pre celé Slovensko. Našimi klientmi sú prevažne gastro prevádzky, školy a zariadenia hromadného stravovania. Prevádzkujeme aj internetový obchod pre domácnosti a koncových spotrebiteľov. Na Slovensku pôsobíme v Poprade a v Bratislave. Na európsky trh prinášame aj kvalitné služby v oblasti špedície a dopravy. Disponujeme vlastnou flotilou kamiónov a rozsiahlou databázou externých prepravcov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šoltýsová
E-mail: poslať životopis
ID: 1729598  Megjelentetés dátuma: 9.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800-900 brutto + pohyblivá zložka mzdy