Можливість для людей з України

Obrusovač - paletovač

LUNA - PLOTY, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obrusovanie a dočisťovanie betónových výrobkov ,ukladanie na palety, balenie výrobkov na palety, a iné manuálné práce spojené s dokončovaním betónových výrobkov. Viac informácií Vám radi poskytneme na osobnom pohovore. Pracovná pozícia je vhodná iba pre mužov nakoľko sa pri práci manipuluje s ťažšími predmetmi.

Jednozmenná prevádzka, práca v stabilnej firme, možnosť kariérneho a platového rastu,práca v mladom kolektíve, odmeny na základe osobného ohodnotenia, možnosť pracovať nadčas ohodnotený nad rámec zákona.

Pracovná pozícia je vhodná iba pre mužov nakoľko sa pri práci manipuluje s ťažšími predmetmi.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

chuť učiť sa nové veci, dochvílnosť, spoľahlivosť, precíznosť, lojálnosť, pracovitosť, flexibilita,

Rýchlorastúca Slovenská spoločnosť s dlhoročnou tradíciou, ktorá sa zaoberá výrobou a montážou betónových výrobkov, najmä okrasných betónových oplotení , prvkami záhradnej architektúry a iných okrasných produktov z betónu. Spoločnosť pôsobí najmä na Slovenskom, Rakúskom a Českom trhu. Viac info nájdete na : www.LUNAPLOTY.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 2465496  Megjelentetés dátuma: 12.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac