Diplomovaná fyzioterapeutka - skrátený úväzok/dohoda

LUMAX, s. r. o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8€/hod + dohoda možná v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon ambulantnej rehabilitácie

Informácie o výberovom konaní

Pracovná doba variabilne podľa dohody

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme, oslovíme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke, fyzioterapia

Vzdelanie zdravotníckeho smeru - fyzioterapia
Prax v odbore nutná
Profesionálny prístup ku klientom

Spoločnosť LUMAX bola založená v roku 1998 v Senci ako špecializovaný veľkoobchod obalového materiálu a papierenského sortimentu s prvotným zameraním na lokálne pôsobenie Bratislavského kraja.

V súčasnosti má spoločnosť celoslovenské pôsobenie s centrálou v Senci. Našim cieľom je pokryť všetky požiadavky súčasných i potenciálnych klientov a za týmto účelom vytvárame individuálne podmienky predaja a prístup ku každému klientovi.

Základnými piliermi filozofie firmy sú lojálni zamestnanci, dlhodobí odberatelia a zisk spoločnosti. Tieto piliere budujeme systematicky už viac ako 20 rokov a najväčším uznaním je pre nás dôvera zákazníkov a úcta okolia pri dodržiavaní princípov zodpovedného podnikania. Od samotného vzniku spoločnosti sme si na slovenskom trhu vybudovali stabilnú pozíciu a to vďaka našej orientácii na potreby klientov, neustále zlepšovanie servisu pre nich a zároveň reflektovaní na ekológiu a dostupné novinky v tomto segmente.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3633582  Megjelentetés dátuma: 16.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 8€/hod + dohoda možná v závislosti od skúseností