Obchodný zástupca Košický kraj

LUMAX, s. r. o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné hodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za predaj v pridelenom regióne v segmente
- udržiavanie dobrých obchodných vzťahov so zákazníkmi a starostlivosť o nich, získavanie nových klientov
- predaj akcií, noviniek a sezónneho sortimentu
- reporting výsledkov
- práca v teréne
- aktívne sa zapája do aktivít chodu firmy

- práca v úspešnej spoločnosti na trhu v SR
- dynamická práca s možnosťou sebarealizácie
- silná finančná motivácia
- odborné produktové školenia
- osobný automobil
- mobilný telefón
- PC tablet

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť,
- samostatné myslenie,
- zmysel a cit pre obchod
- skúsenosti a prax v oblasti obchodu vítané

Naše zariadenie v Senci prevádzkujeme od roku 2006.
Hlavnou myšlienkou je poskytovanie kvalitnej a efektívnej rehabilitácie u dospelých aj detí s prevažne problémami pohybového aparátu.
Rehabilitujeme pacientov aj po úrazoch, mozgových príhodách a pod.
Ponúkame Vám viaceré liečebné techniky a komplexnú starostlivosť vykonávanú individuálne pod vedením dipl. fyzioterapeutov.

Diplomovaná fyzioterapeutka Andrea Majerovská aj jej tím ponúka služby v oblasti individuálnej a športovej rehabilitácie, elektroliečby a masáží.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3238102  Megjelentetés dátuma: 17.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: motivujúce finančné hodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov