Obchodník

Lugero CZ, s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká:

  • práce v kanceláři v provozovně v Praze a to v příjemném kolektivu, ale také cesty k potencionálním zákazníkům po celé ČR

… což by v praxi vypadalo:

  • zasílání nabídek našim zákazníkům
  • vyřizování došlých objednávek
  • organizování přepravy zboží k zákazníkům a mezi našimi sklady
  • oslovování významnějších zákazníků (jejich vyhledávání, předložení nabídky, osobní jednání)
  • objednávání zboží na sklad u tuzemských i zahraničních dodavatelů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • vystupování odpovídající nabízené pozici; schopnost jasně komunikovat po telefonu i osobně
  • minimální vzdělání SŠ, technické znalosti jsou výhodou
  • alespoň pasivní znalost anglického jazyka (čtení emailů, dokumentace, atp.), případně zájem se zbytek doučit
  • uživatelskou znalost prostředí MS Office
  • ochota flexibilní spolupráce v týmu a učit se novým věcem (ochota zastupovat nepřítomné kolegy)
  • řidičský průkaz sk.B
  • trestní i finanční bezúhonnost

Výhodou bude, pokud budete navíc umět a znát:

  • znalost němčiny nebo maďarštiny
  • technické znalosti manipulační techniky
  • jakýkoliv účetní nebo skladový systém

Co vám můžeme nabídnout:

  • HPP na dobu neurčitou ve stabilním, ekonomicky dlouhodobě úspěšném koncernu
  • dovolenou a doba volna podle výběru po dohodě s ostatními kolegy
  • v případě nutnosti i práce v režimu Home office mimo paragrafy dle Zákoníku práce
  • zdarma zaškolení na všechny činnosti, které budete provádět
  • odměny ze zisku skupiny
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost stravování v závodní jídelně
  • možnost přípravy vlastního jídla
  • práce v menším přátelském kolektivu (cca 10 lidí)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
ID: 4033944  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 30 000 Kč/měsíc