IT Manažér

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj
2 300 EUR/mesiacod 2300 €/brutto - dolná hranica mzdy, pri ktorej to nemusí skončiť, všetko v závislosti od Tvojich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Máš skúsenosti s vedením menšieho oddelenia v rámci IT? Si človek, ktorého baví technická časť stránky, ale nevyhýba sa ani people managmentu?
* Ak hľadáš nové výzvy v rámci svojej pracovnej kariéry možno bude práve táto ponuka pre teba vhodná. Hľadáme kandidáta, ktorý by dokázal zastrešiť IT oddelenie v rámci spoločnosti. Samozrejme k tomu sú potrebné skúsenosti nielen technické, ale aj skúsenosti s vedením ľudí. V rámci technických znalostí od teba očakávame napr.:
* - Správa Microsoft produktov (MS Server, MS Windows, Office, WSUS server)
* - Virtualizačné technológie (VMware, Hyper-V)
* - Správa a riadenie ICT bezpečnosti, zabezpečenie dát a ich ochrana
* - Znalosť SQL databáz a pod.
* V rámci people managmentu budú na teba čakať úlohy ako:
* - Personálna agenda
* - Ohodnotenie a motivovanie ľudí
* - Denná komunikácia s centrálou a pod.
* Zaujala Ťa ponuka? Tak neváhaj a aplikuj svoj životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosť na predošlej pozícii ako IT manager (min. 2 roky)
- Skúsenosť s rôznymi technologickými nástrojmi (pretože doba sa vyvíja a s ňou aj technológie)
- Anglický jazyk na pokročilej úrovni - denno-denná komunikácia so zahraničím
- Asertívnosť, dynamickosť, flexibilita

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4037065  Megjelentetés dátuma: 22.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 300 EUR/mesiac