IT tester

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Košice
od 1200 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hľadáme posily do košického tímu, ktorý pracuje na projekte vývoja softvéru v C#.NET. Pozíciu obsadzujeme pre českú spoločnosť, ktorá patrí medzi svetových lídrov v oblasti riadenia a distribúcie elektrickej energie a vyvíja si vlastné produkty (elektronické kontrolné a riadiace systémy využívané v energetike a motoroch).
* Tvojou náplňou práce bude:
* - príprava testovacej stratégie (testovacie prípady) podľa špecifikácie
* - príprava správy o testoch, ktoré zobrazujú stav testovaného produktu
* - príprava, vykonávanie a vyhodnotenie testov pre konkrétny projekt
* - vypracovanie testovacích skriptov a automatizovaných testov podľa potrieb produktu
* - zabezpečovanie požadovanej úrovne kvality
* - úzka spolupráca s vývojovým tímom
* - implementovanie jednotných testovacích postupov

- adaptačný proces v Prahe, minimálne jeden týždeň
- flexibilná pracovná doba
- ticket multi - štvrťročne 123 € (495 Eur / rok), v závislosti od dátumu začiatku, možné po 3 mesiacoch
- sick days
- občerstvenie na pracovisku
- možnosť home - office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Potrebná je:
* - predošlá prax v oblasti automatizovaného testovania
* - pracuje sa vo Visual Studio, potrebná znalosť Git, unit testy, ...

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3963628  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.