Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Senior Front-end Developer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4000 € - Výsledná mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hľadáme skúseného vývojára, ktorý bude technologickým lídrom pre vývoj FE častí našich riešení. Náplňou práce bude výber vhodnej technológie pre nové projekty, návrh riešení a ich implementácia. Očakávame prehľad a záujem o FE technológie, znalosť best practice a záujem aplikovať ich v praxi. Popri práci na nových projektoch sa dostaneš aj k údržbe a rozvoju existujúcich aplikácií.
* Náplň práce:
* - Výber vhodných technológií pre nové projekty
* - Analýza problému a návrh riešenia
* - Implementácia FE riešení
* - Údržba a rozvoj existujúcich aplikácií
* - Písanie čitateľného kódu
* - Verzovanie v GITe
* - Merge requesty a code review v GitLab
* - Trackovanie práce v Redmine
* - Sledovanie, zavádzanie a dohľad nad dodržiavaním best practice
* - Couching menej skúsených kolegov

- Priama komunikácia so zákazníkom iba vo výnimočných prípadoch
- Neformálne pracovné prostredie
- 2x ročne celofiremný teambuilding v Tatrách
- Firmou hradené konferencie, kurzy, workshopy podľa vlastného výberu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Minimálna prax - 2 roky
- JavaScript na expertnej úrovni: ES6, AJAX, asynchrónna architektúra aplikácií, promises
- Praktické skúsenosti s JS frameworkami (angular, react, ext)
- Znalosť HTML5, CSS3, Sass/Less
- Skúsenosti s vývojom užívateľských rozhraní pre mobilné aj webové aplikácie (nie prezentačné weby)
- Anglický jazyk na technickej úrovni
Výhodou sú:
- Skúsenosti v oblasti UX analýzy, dizajnu a návrhu užívateľských rozhraní
- Znalosť nástroja Apache Cordova resp. PhoneGap
- Znalosť deploymentu na iOS a Android zariadenia
- Znalosť MVC, OOP, návrhových vzorov, GRASP a SOLID
- Znalosť PHP (schopnosť písať unit testy a testovateľný kód)
- Skúsenosť s tvorbou dokumentácie a analytických dokumentov

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov