Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Obchodno technický predajca objektových oceľových konštrukcíí (TT, PN, TN, ZA)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000€ btt / motivujúce kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Aktívne vyhľadávanie a budovanie nových obchodných kontaktov ako aj starostlivosť o existujúcich
* organizácia obchodných stretnutí
* Vypracovávanie cenových ponúk a návrhy zákazníckych riešení na mieru pre priemyselné haly a iné objekty
* Technické poradenstvo pre zákazníkov
* Uzatváranie zmlúv (na predaj kompletných priemyselných halových objektov a ich príslušenstva, oceľových konštrukcií, presklených a odvetraných fasád)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Naším klientom je spoločnosť, ktorá pôsobí v stavebnom priemysle v oblasti výroby oceľových konštrukcií pre halové objekty, administratívne budovy, nadstavby, výroby presklených fasád a hliníkových okien a dverí, výroby odvetraných fasád, strešných a stenových opláštení. Naša spoločnosť má pôsobnosť na trhu v ČR a SK.
* Svojím klientom ponúkajú zázemie kvalitnej a stabilnej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami s veľkým množstvom rôznych vlastných realizácií na celom území Českej a Slovenskej republiky od konzultácií, poradenstva, návrhu a následne výrobu, dodávku a montáž našich produktov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

* Požadujeme prax v oblasti obchodu v spoločnosti pôsobiacej v oblasti napr. strojárenstva alebo stavebníctva
* Uchádzač musí vedieť čítať a orientovať sa v technickej, projektovej a výrobnej dokumentácii
* MS Office, AutoCAD- užívateľ

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3843714  Megjelentetés dátuma: 9.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1000€ btt / motivujúce kvartálne bonusy