Full Stack Developer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
4000 € - Výsledná mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Do tímu (cca 3-4 ľudí) hľadáme vývojára, pre ktorého je programovanie nielen prácou ale aj zábavou.
* Pracovať budeš na vývoji (od návrhu až po nasadenie) nových webových aplikácií (nie prezentačných webov!) a údržbe už existujúcich riešení pre interných aj externých zákazníkov. V priateľskom kolektíve a neformálnom prostredí budeš mať priestor na vyjadrenie a presadenie svojho názoru.
* Kódiť budeš primárne v PHP a Javascripte. Keď budeš mať záujem, dostaneš sa aj k databázam, GoLang, Node.js. Na verzovanie sa používa Git, code review, CI a CD sa robí v Gitlab a práca sa trackuje v Redmine.
* Je dôležité písať udržateľný kód. Ak ťa nebaví písať testy, nikdy si nepočul o návrhových vzoroch a skratky ako SOLID, SRP, KISS, DRY,... sú pre teba buzzwords, nebudeš s touto prácou spokojný.
* Technológie, ktoré budeš pri vývoji používať:
* - PHP (PhalconPHP)
* - Javascript (Sencha ExtJS, Angular)
* - HTML5 a CSS3
* - Git

* Priama komunikácia so zákazníkom iba vo výnimočných prípadoch
* Posledný piatok v mesiaci = herný piatok (je to dobrovoľné :))
* Neformálne pracovné prostredie
* 2x ročne celo firemný teambuilding v tatrách
* Firmou hradené konferencie, kurzy, workshopy podľa vlastného výberu
* Flexibilný pracovný čas
* Možnosť práce z domu
* Atraktívne finančné ohodnotenie, ktoré bude rásť spolu s tvojimi schopnosťami

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

* Požadované znalosti a skúsenosti:
* - Znalosti a praktické skúsenosti s PHP, Javascript
* - Znalosť OOP
* - Skúsenosť s frameworkom (napr. Angular, React,... Laravel, Phalcon,...)
* - Skúsenosť s automatizovanými testami (unit)
* - Anglický jazyk aspoň na technickej úrovni
* - Schopnosť odprezentovať a obhájiť si svoj názor
* - Analytické myslenie
* - Kreatívny prístup pri riešení problémov
* - Chuť učiť sa nové technológie a zdokonaľovať sa
* - Zodpovednosť
* Výhodou je, ak máš:
* - Skúsenosť s vývojom a optimalizáciou webových stránok pre mobilné zariadenia
* - Povedomie o návrhových vzorov, GRASP a SOLID
* - Základnú znalosť SQL

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3762094  Megjelentetés dátuma: 13.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 4000 € - Výsledná mzda v závislosti od skúseností kandidáta