Vedúci údržby nástrojov

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Nitra
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 Eur brutto - závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* ·Zodpovednosť za úsek nástrojárne, analýza a riešenie vzniknutých problémov
* ·Zabezpečenie bezporuchového chodu lisovacích nástrojov a optimálne využitie ich kapacít
* ·Vypracovať plány preventívnej údržby a zabezpečiť realizáciu
* ·Vypracovávať požiadavky na náhradné diely
* ·Zodpovednosť za vedenie dokumentácie lisovacích nástrojov
* ·Zabezpečiť vykonávanie opatrení pre zlepšovanie procesov a technické zlepšovanie nástrojov
* ·Vypracovanie a aktualizácia pracovných predpisov v zmysle platných vyhlášok a noriem
* ·Vedenie podriadených pracovníkov – odborne , organizačne a disciplinárne
* (organizácia a kontrola práce, dochádzka, prémie, disciplinárne opatrenia)
* ·Evidencia záznamov a sledovanie platnosti potrebných osvedčení pracovníkov nástrojárne
* ·Zabezpečiť dodržiavanie pracovných postupov a pravidiel BOZP

* ·Mesačná bonusová zložka 200 Eur

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Medzinárodná výrobná strojárska spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* ·SŠ technické vzdelanie s maturitou
* ·Pracovné skúsenosti z oblasti údržby nástrojov na lisovanie kovov min. 3 roky
* ·Anglický jazyk na pokročilej úrovni minimálne B2 je podmienkou
* ·Skúsenosti pri opravách ohybových a strihových lisovacích postupových nástrojov
* ·Skúsenosti s dolaďovaním lisovacieho stroja
* ·Znalosť technológie lisovania, progresívnych a transferových nástrojov
* ·Technické vedomosti z oblasti strojárskej výroby
* ·Znalosť práce, čítanie 2D výkresovej dokumentácie
* ·Ovládanie programu AutoCad, Solidworks alebo Catia je výhodou
* ·Základné znalosti v oblasti TPM, ISO 9001, 14001, IATF 16949
* ·Líderské schopnosti - organizačné a koordinačné zručnosti
* ·Schopnosť plánovať a analyzovať
* ·Zodpovednosť , samostatnosť
* ·Tímový hráč
* ·Znalosť PC - MS Office, Excel
* ·Vodičský preukaz skupina B

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3760656  Megjelentetés dátuma: 11.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800 Eur brutto - závisí od skúseností kandidáta