.NET Programátor

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Trenčiansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Základná mzda je od 2 000 € do 2 500 €, finálna mzda je dohodnutá na osobnom pohovore, na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, významného dodávateľa informačných technológií a služieb, ktorý poskytuje komplexnú správu IT služieb v rôznorodom segmente (súkromný / verejný sektor, zdravotnícky segment a ďalšie). Pozíciu obsadzujeme do viacerých pobočiek na strednom a západnom Slovensku (Žilinský, Trenčiansky a Banskobystrický kraj), v závislosti od projektu a preferencií.
* Schopnosť prispôsobovať a rozširovať existujúce riešenia
* Zodpovednosť za údržbu programovaných častí
* Schopnosť analyzovať, dizajnovať a programovať riešenia na platforme Microsoft .NET
* Schopnosť implementovať aplikačné a portálové riešenia na platforme Microsoft .NET

* Motivujúce finančné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkovFlexibilná pracovná doba
* Vzdelávanie prostredníctvom jazykových kurzov
* Práca na projektoch v rôznorodom segmente
* Príspevok na DDS, preventívne zdravotné prehliadky, príspevok pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, svadba)
* Zabezpečené občerstvenie na pracovisku
* Sick days
* Odmeny za odpracované roky, odmeny stanovené v zmysle interných smerníc
* Bohatý sociálny systém (príspevok na kultúru, šport, masáže, kino)
* Dlhodobé a stabilné pracovné zaradenie
* Rozvoj osobnostného rastu
* Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
Microsoft SQL Server - Pokročilý
XML - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Úspešne zvládnutý projekt
* Znalosť MS SQL Server
* Vývoj C
* , ASP:NET, .NET, HTLM, XML, Web Services
* Unit Testing (testovanie)
* Skúsenosť s vytváraním technickej dokumentácie a praktickej implementácie riešení
* Skúsenosť s vytváraním funkčných špecifikácií, vytváranie nových riešení a servisom existujúcich
* Tvorba štatistík a prehľadov na Reporting Services, Crystal Reports výhodou, nie podmienkou
* Schopnosť rýchlo sa učiť, zodpovednosť k práci
* Samostatnosť a aktívny prístup k zvereným úlohám
* Vodičský preukaz B, aktívny vodič

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3660712  Megjelentetés dátuma: 7.5.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná mzda je od 2 000 € do 2 500 €, finálna mzda je dohodnutá na osobnom pohovore, na základe skúseností