Senior konštruktér/dizajnér (Solidworks)

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou - v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Návrh jednoúčelových strojov a zariadení priemyselnej automatizácie
* Tvorba 3D modelov a výrobnej dokumentácie na platforme
* Solidworks
* Technická podpora pre obchodné oddelenie, výrobu a prevádzku
* Technická spolupráca s dodávateľmi

* Práca v stabilnej firme, zaujímavom a špecializovanom odbore, s firemnou kultúrou založenou na úcte a tímovej spolupráci
* Práca v mladom a dynamickom kolektíve
* Možnosť odborných kurzov doma aj v zahraničí
* Možnosť sebarealizácie, kariérneho a odborného rastu
* Pozitívne ovplyvňovanie platu na základe osobných výkonov
* Použitie služobného automobilu aj na súkromné použitie (preplácanie nákladov z / do zamestnania)
* Týždeň dovolenky/fin. bonusy naviac za odpracované roky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

* Úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselného značenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Minimálne stredoškolské strojárske vzdelanie s maturitou v oblasti konštrukcie strojov a zariadení
* Znalosť technických noriem
* Prax s prvkami automatizačnej techniky
* Anglický jazyk - práca s techn. dokumentáciou a manuálmi (B2)
* Zmysel pre detail, tvorivé myslenie, technická zručnosť
* Aktívne a tvorivé myslenie, záujem o technické novinky
* Flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na klienta
* Schopnosť koordinovať konštrukčný projekt
* Vodičský preukaz sk. B (používanie služobného vozidla)

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3304937  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou - v závislosti od skúseností