Senior Siebel Consultant/Developer

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Banská Bystrica, Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Hľadáme skúseného Siebel Consultanta/Developera, ktorý bude ovplyvňovať riešenia komplexných obchodných problémov pre popredných svetových klientov.
* Úlohou kandidáta bude pomoc pri výbere, implementácia a zastrešovanie podpory aplikačných riešení.
* Dôležité sú konzultačné zručnosti, obchodné znalosti a efektívne spôsoby hľadania riešení pre integráciu technológií do podnikateľského prostredia klientov s cieľom dosiahnutia najlepších výsledkov.
* Úspešný uchádzač bude schopný podporovať medzinárodné tímy v dizajne, výstavbe, testingu a run-fázach na veľkých projektoch, bude schopný rýchlo sa adaptovať a absorbovať odborné znalosti, v ktorých sa bude neustále rozvíjať, napredovať a pracovať na svojich zručnostiach.
* Veľké projekty so sebou prinášajú veľkú zodpovednosť, preto hľadáme niekoho, kto je tímový hráč s vynikajúcou schopnosťou viesť ľudí, je komunikatívny a interpersonálne zručný.
* Kreatívne a analytické rozmýšľanie pri riešení problémov a projektov napomôže skvalitneniu služieb a úspešnému ukončeniu všetkých vývojových fáz projektu.
* Nutná je znalosť implementácie a konfigurácie v Siebel systéme, prípadne iného CRM systému a jeho nadstavieb.

* Práca s možnosťou homeoffice
* Cestovanie minimálne, s maximálnym využitím anglického jazyka
* Práca pre medzinárodnú úspešnú spoločnosť v tíme profesionálov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Programovanie minimálne 3 roky
* Skúsenosti z oblasti: Obchod / web / DB aplikácie
* Skúsenosti so Siebel na úrovni Developer/Consultant v klientskom prostredí
* Analýza a design obchodných procesov a aplikácií konfiguračné dizajnu
* Doplňujúce požiadavky: EScript, Workflow, Test Automation, migrácie a upgrady, server pre správu a nasadenie, integrácia vývoja synchrónnych a asynchrónnych postupov a architektúra
* Java, JavaScript, C/C
* /C++, Visual Basic, shell alebo iný PL
* Dobrá znalosť SQL, PL/SQL
* Znalosť SOA, XML/XSL/XSD, HTML/CSS

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov