Finance and Administration Manager

Lugera & Maklér spol.s r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
According to agreement/ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Line/Leadership responsibility for Finance and Controlling, IT, HR Logistics and Sales
* Have overall responsibility for reporting, budgeting, forecasting, treasury, accounting
* Cost controlling
* Responsible for sales activities in Slovakia
* Be responsible for the management of national tax issues
* Lead a team of 5 people directly and 25 – 30 people indirectly
* Be member of the local management team
* Complete all day-to-day finance tasks and support other departments as a business partner
* Ensure compliance with IFRS accounting standards
* Consolidate financial results and provide reports
* Be responsible for risk management

* Competitive salary package
* Company car
* 13. salary

* In case of your interest, please send your CV in Slovak and English language.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

* Production company.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finance and / or equivalent

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* University degree with specialization on Finance and / or equivalent
* 5 years of relevant experience ideally within manufacturing company
* Excellent knowledge of local GAAP
* Excellent knowledge of cost controlling
* Outstanding communication and leadership skills
* Excellent command of written and spoken English, knowledge of German language is a plus
* Communication & Leadership skills, problem solving/analytical capabilities
* Ability to work under pressure and meeting deadlines
* Good IT skills, MS Excell expert
* Experience with SAP implementation is a plus

Lugera & Maklér je jednou z najväčších personálno-poradenských spoločností na Slovensku. Od založenia v r. 1996 v Trenčíne sme otvorili 4 pobočky na Slovensku (TN, BA, NR, KE) a pôsobenie sme rozšírili aj do zahraničia - do Českej republiky, Holandska, Rumunska, Arménska a na Ukrajinu.

Uchádzačom o zamestnanie pomáhame s uplatnením na trhu práce bezplatne. Ponúkame možnosť registrácie životopisu v databáze, poskytujeme poradenstvo, zasielanie aktuálnych pracovných pozícií podľa zadaných kritérií a ďalšie služby.

Na osobných stretnutiach kandidátov dôkladne pripravíme na stretnutia s klientmi, informujeme ich o aktuálnej situácii na trhu práce v súvislosti s ich profilom a možnosťami uplatnenia. Samozrejmosťou je konštruktívna spätná väzba na priebeh pohovoru a poradenstvo kandidátovi.

V súčasnosti máme za sebou stovky veľkých i menších projektov pre zahraničných investorov, rovnako ako domáce slovenské spoločnosti a tisícky obsadených pracovných miest. Využite aj vy naše skúsenosti a jedinečné znalosti o trhu práce na Slovensku aj v zahraničí.
Viac informácií o nás nájdete na: www.lugera.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov