Kuchár/skladač burgrov/grillman

LUCULLUS s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 750 EUR/mesiaczákladná mzda - 750€/netto + odmeny, bonusy, tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava, grilovanie a skladanie burgrov. Prax vítaná, chuť pracovať podmienkou, ostatné zaučíme.

Zľavy na produkty spoločnosti, odmeny, tringelty, viac na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Svedomitosť, zmysel pre čistotu, chuť pracovať, pozitívny prístup k práci

Spoločnosť LUCULLUS s.r.o. okrem iného prevádzkuje aj internetový obchod so zdravotníckymi a ochrannými pomôckami.
Náš web: https://sk.medical.lucullus.sk/
Adresa prevádzky: SNP 264/3, 059 21 Svit
ID: 3914836  Megjelentetés dátuma: 8.9.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac