Jelentkezzen önéletrajz nélkül
Logo LUCKY SEVEN s. r. o.

Krupiér v online kasíne

LUCKY SEVEN s. r. o.

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
15.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca dealera pri rulete a pri kartovej hre Black Jack

Štipendijný program počas kurzu, pracovné oblečenie, stravné lístky.

Chceli by ste sa naučiť medzinárodne uznávanú profesiu, a zároveň zarábať nadpriemerne?

Ponúkame Vám šancu sa zúčastniť kurzu na dealera v online kasíne. Online hra je momentálne najviac sa rozvíjajúci segment v hazardných hrách. Po úspešnom ukončení dvojtýždňového kurzu Vám ponúkneme prácu, ktorá nie je náročná a je celosvetovo žiadna.

Srdečne Vás očakávame, ak by ste sa chceli vyskúšať prácu v novom online kasíne v Komárne - elegantné a bezpečné prostredie, mladý a priateľský kolektív, dlhodobá pracovná príležitosť a dobré platové podmienky.

V prípade, že Vás zaujala táto pracovná ponuka, tak neváhajte a príďte na neformálny rozhovor a zoznámte sa s nami.

V prípade akýchkoľvek otázok, nás kontaktujte prostredníctvom našej e-mailovej adresy:

[email protected].

ČO PONÚKAME:

• Štipendijný program počas kurzu, aby ste mali pocit, že to myslíme aj my vážne.
• Naučíme Vás obsluhu Ruletového kolesa a hry Black Jack.
• Dostanete od nás medzinárodne uznávanú profesiu, po získaní dostatočnej praxe sa Vám otvoria brány do sveta.
• Po úspešnej skúške máte istotu dobre platenej práce v online kasíne Game World Europe, nástupný plat min. netto 1.500 EUR.

PODMIENKY NA POZÍCIU:

• minimálne 18 rokov,
• príjemné vystupovanie,
• náročné a precízne odvedenie práce.

Ak máte záujem, pošlite nám svoj životopis s Vašou aktuálnou fotografiou na: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Zručnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa prevádzkovaním kasína, herní a kaviarní a predajom výherných prístrojov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3807144  Megjelentetés dátuma: 2.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 100 EUR/mesiac