Promotér, brigádnik (chlapec/muž)

lucky move s.r.o.

Hurbanovo, Nováky, Veľký Meder, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Banská Štiavnica, okres Bánovce nad Bebravou, okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Stropkov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
08.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozdávanie ružičiek zadarmo v predajni potravín po celej SR.
Pracovná ponuka je vhhodná hlavne pre mužov, lebo budú dávať kvety ženám k ich sviatku MDŽ. S dievčatami by sa tento efekt milého gesta stratil.

Dobrá nálada, príjemné finančné ohodnotenie.

Ak chcete stráviť príjemný deň a aj si zarobiť, tak nám napíšte mail na [email protected], uvedte svoje cele meno, tel. číslo, vek a konfekčnú veľkost. PREDMET: dajte mesto kde môtete pracovať (napr. Brezno, Banská Bystrica
Viac info na http://www.hostesing.sk/aktualne-akcie/akcie-2018/

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme milích a príjemných chlapcov, mužov a pánov.
Potrebujeme zaplniť tieto mestá po celej SR

Hostessingová a promo agentúra s dlhoročnou tradíciou.
ID: 2931458  Megjelentetés dátuma: 7.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,30