Care Asistent/osobní asistent - plný úvazek, výborné platové podmínky, povinný Covid test a 10 denní karanténa před nástupem do zaměstnání

Lucie Svačinková

Místo práce
Velká Británie
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Každý měsíc
Mzdové podmínky (brutto)
48 000 Kč/měsíc- 28 dní placené dovolené - příplatky za svátky - příplatky na jídlo

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme osobní asistenty pro klienty s poraněním míchy žijících ve svých domovech. Výkon práce po celé Anglii a Walesu.

Jen pro kandidáty, kteří už v minulosti v UK pracovali (abychom mohli požádat o pre-settled status) nebo pro kandidáty, kteří už pre-settled status mají)

Co nabízíme:

- 3 dny online školení (z domu v ČR) + 2 dny praktický tréning (v Anglii)
- splnění karantény v Anglii na vlastní náklady
- měsíční mzdu v čistém 48000 (za 21 odpracovaných dní v měsíci)
- jendorázový bonus po odpracování 3 měsíců ve výši 250 GBP
- flexibilní pracovní doba, práce na turnusy
- 28 dní placené dovolené
- příplatky za svátky
- zaměstnavatel odvádí daň a zdravotní pojištění z hrubé mzdy
- proplacení letenky na školení do výše 2 800 CZK (po odpracování 1 měsíce)
- školení, ubytování a oběd během školení zdarma
- jídlo a ubytování během práce s klientem zdarma
- práce 8-10h denně
- cestovné ke klientovi a od klienta v rámci UK proplaceno společnosti
- pohovory přes skype, FaceTime nebo WhatsApp (video call)
- možnost studia „Diploma in health and social care“
- žádné poplatky agentuře

Co požadujeme?

- komunikativní znalost angličtiny
- lidský, empatický přístup
- řidičský průkaz výhodou
- věk nad 18 let

Proč naše agentura?

Práci Vám najdeme rychle a podle Vašich představ
- společnosti, se kterými spolupracujeme máme dlouhodobě ověřené
- pomůžeme Vám s plánováním cesty k zaměstnavateli
- zpracujeme dokumenty
- překládáme do Angličtiny – zdarma
- pomůžeme Vám s registrací na úřadech v Anglii (NIN, DBS a otervření bankovního účtu)

Prosím posílejte životopisy v ANGLICKÉM JAZYCE.

Informace o náboru

The role as a PA in England is ideal experience for:

- people who want to travel, meet new people, learn about different cultures, improve their language skills
- students or graduates of English language, Occupational Therapy, Psychology, Physiotherapy and Health and Social Care

The UK is due to leave the EU on 29th March 2019 and to then enter transition period until December 2020. Brexit negotiations are still on going and we do not have absolute clarity to what it will mean for EU and non EU citizens who wish to continue to, or start to, work in the UK.

However we do have some certainty in two areas:

Impact on EU citizens during Brexit transition - the period between March  2019 and December 2020 will be a transition time during which all the details of Brexit are finalised. It is expected that during this time all EU citizens living in the UK or entering the UK (however often) will retain the same rights to live and work as they currently have. The only change will be that any EU citizens newly arriving to the UK will have to formally register on arrival.
If you are an EU citizen you will be able to apply to get either settled or pre-settled status. This will mean you can continue to live and work in the UK after December 2020. If you are eligible for settled status you can stay in the UK indefinitely. If you are eligible for pre-settled status you can stay in the UK for a further 5 years from the date that you get pre-settled status. With both settled and pre-settled status you are entitled to:
- work in the UK            - travel in and out of the UK          - use the NHS

Our company is fully committed to supporting all appropriate employees to apply for this scheme should they wish to do so and to providing any advice on the implications of Brexit  more generally. We will also pay any application fees that may occur.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Lower education? Contact us to discuss the options

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

empatie, výborné komunikační dovednosti, dochvilnost, píle, pečlivost, starostlivost, čestnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost, pro kterou se tato práce vykonává byla založena v roce 1992 a poskytuje nejlepší „live-in“ a „live-out“ péči dospělým a dětem s fyzickým postižením.

Specializuje se na poskytování péče dospělým s vyšším stupněm poranění míchy, ale také podporujeme lidi s progresivním a neurologickým stavem jako jsou například roztroušená skleróza, onemocnění motorického neuronu a svalová dystrofie. V roce 2006 společnost rozšířila své služby, aby mohla poskytovat péči také dětem s tělesným postižením.

Protože náš servis je po celé Anglii a Walesu, je zde hodně možností pro cestování, zatímco pracujete.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3142681  Megjelentetés dátuma: 18.5.2021  Alapbér (bruttó): 48 000 Kč/měsíc