Financial sales expert pre Elitnú sieť Allianz SP

Lucie Okániková, s.r.o.

Miesto práce
Račianska 62, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.2.2021
800 - 2 500 EUR/mesiackvartálne bonusy, ročný bonus, 13-ty plat,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- distribúcia digitálnych zmien a noviniek s našimi existujúcimi klientmi
- analýza potrieb klienta, audit finančného zabezpečenia klienta, návrh finančných riešení
- príprava podkladov pre klientov na základe špecifických cieľov
- digitalizácia zvereného úseku klientov
- zodpovednosť za pridelené portfólio a jeho starostlivosť
- spolupráca a otvorenosť na nových projektoch a kampaniach
- zapojenosť v mladom a dynamickom kolektíve
- účasť na školeniach a vzdelávacích procesoch vedúcich k osobnostnému a profesionálnemu rastu
- účasť na poradách a mítingoch s užším vedením spoločnosti
- plánovanie vlastného time-managmentu
- pracovný čas je pondelok - piatok od 9:00 - 17:00 na pobočke v Bratislave

- možnosť stať sa súčasťou elitnej siete v nadnárodnej spoločnosti s históriou už viac ako 100 rokov na Slovenskom trhu
- pre úspešných uchádzačov možnosť atraktívneho kariérneho postupu
- nadštandarný fixný príjem odlišný od konkurencie
- kvartálne a ročné bonusy, 13 - ty plat
- zamestnanecké zľavy na produktoch spoločnosti
- teambuildingy, spoločenské akcie, pre najlepších cestovné zájazdy

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Každý vybraný kandidát bude telefonicky pozvaný na osobný pohovor, ktorý bude pozostávať z 3. výberových kôl.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, financie, poistenie

Počet rokov praxe

1

- hľadáme ambiciózny typ človeka s profesionálnym vyjadrovaním a vystupovaním
- odhodlaný typ so silnou motiváciou osobnostne sa posúvať vpred
- skúsenosti a profesionálna komunikácia smerom ku klientom, zákazníkom či obchodným partnerom
- drive v práci
- prezentácia svojich riešení
- záujem o vzdelanie v manažérskej oblasti

Spoločnosť spolupracuje na základe mandátnej zmluvy so spoločnosťou Allianz Slovenská poisťovňa, a.s.
Jej hlavnou úlohou je vyhľadávanie vhodných kandidátov na manažérske pozície s kompletným etablovaním a začlenením do štruktúry.
ID: 4019920  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac