Obsluha čerpacej stanice

Lucia Príbelová

Miesto práce
okres Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj pohonných hmôt, LPG, a tovaru cez registrčnú pokladňu , tankovanie PHM a LPG, vykladanie tovaru, kontrola záručných dôb tovaru, kontrola čistoty a poriadku v sklade , starostlivosť o čistotu pracoviska , starosltivosť o čistotu a údržbu vnútorného a vonkajšieho priestoru čerpacej stanice, obsluha umývacej linky a starostlivosť o umývaciu linku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom pohonných hmôt , vedením čerpacích staníc.
ID: 3261464  Megjelentetés dátuma: 7.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 EUR