Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Čašník/čašníčka

Ľubomír Chrien - KLAS

Miesto práce
Banskobystrický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac+ tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme milých čašníkov na trvalý pracovný pomer, letnú brigádu aj na 8 hodín denne.
Náplňou práce je:
- obsluha zákazníkov, komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie rád pri výbere nápojov, prijímanie objednávok, servírovanie a vydávanie nápojov, obsluha v bare, reštaurácii, terase, banketovej miestnosti a záhrade
- zúčastňovanie sa podľa potrieb na cateringu a spoločenských akciách
- získavanie spätnej väzby od hostí a tlmočenie ich požiadaviek svojmu nadriadenému
- denné uzávierky

stabilné pracovné prostredie a milý kolektív
výhodné platové podmienky, pravidelný mesačný príjem
tringelty, strava
možnosť ubytovania

na osobný pohovor, Vás telefonicky pozveme po zaslaní životopisu na mailovú adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitý, úsmev, zdvorilosť, ochota, dobrá komunikácia

Penzión z 22 ročnou tradíciou, stálou klientelou, tradičnou slovenskou kuchyňou, ubytovaním, reštauráciou, veľkou terasou a krásnou záhradou na záhradné svadby, akcie a s neobmedzenými možnosťami zlepšovania služieb. www.penzionzlatydukat.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4063654  Megjelentetés dátuma: 17.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac