Obchodný zástupca a rozvozca pitnej vody

Ľubomír Chrien - KLAS

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme predajcu a rozvozcu vody na živnosť, TPP, skrútený úväzok alebo dohodu s nástupom ihneď.
Náplňou práce je realizovať:
- Objednávky vody a výdajníkov vody u zákazníkov
- Rozvoz vody a výdajníkov
- Servis výdajníkov vody.
- Vyhľadávanie nových zákazníkov
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov

Podmienky pre Vaše prijatie:
VP B
Prax 3 roky
Komunikatívnosť
Samostatnosť a spoľahlivosť

Miesto práce v Stredoslovenskom kraji: Zvolen, Banská Bystrica, Žiar nad Hronom, Žarnovica, Handlová, Prievidza, Brezno, Detva, Lučenec, Krupina, Veľký Krtíš.
Počet odpracovaných hodín: 80-140 hodín mesačne

stabilné pracovné prostredie a milý kolektív
flexibilný pracovný čas, home office
výhodné platové podmienky, pravidelný mesačný príjem
výhodné zamestnanecké nákupy potravín
mobilný telefón

na osobný pohovor, Vás telefonicky pozveme po zaslaní životopisu na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitý, úsmev, zdvorilosť, ochota, dobrá komunikácia, spoľahlivosť, samostatnosť,

Penzión z 22 ročnou tradíciou, stálou klientelou, tradičnou slovenskou kuchyňou, ubytovaním, reštauráciou, veľkou terasou a krásnou záhradou na záhradné svadby, akcie a s neobmedzenými možnosťami zlepšovania služieb. www.penzionzlatydukat.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3738976  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 - 900 EUR/mesiac