Predavačka obuvi

ĽUBICA, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
03.02.2019
740,- EUR/mesiac základná mzda + prémie z tržby od 50,00 do 150,00 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj vychádzkovej a rehabilitačnej obuvi v značkovej predajni Ľubica zn. Ara , Gabor , Camel Active , Gerry Weber , Rieker , Birkenstock doplnkového tovaru , kabeliek , práca s registračnou pokladňou , práca na smeny cez týždeň , cez víkend sa pracuje každá druhá sobota v do obedných hodinách , každá prvá sobota voľno , nedeľa voľno

možnosť zvýhodneného nákupu za veľkoobchodné ceny
stravné lístky
príjemné pracovné prostredie
vianočné odmeny
pracovné oblečenie
nepracuje sa cez víkend iba každá druhá sobota v do obedných hodinách

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zasielať životopis :
E-mailom : [email protected]
Poštou : Ľubica , Vajnorská 131/A , 831 04 Bratislava
Informácie na tel. : 02/44641463
Vybavuje : Podolec

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod , maloobchod

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Min. 2 roky praxe v maloobchode za posledných 3 rokov , výhodou pre uchádzača je prax v obuve a kožených doplnkoch

Spoločnosť ĽUBICA, s.r.o. je popredná Slovenská firma v oblasti ochrany zdravia pri práci ktorá okrem obchodnej činnosti má vlastnú výrobu nápisov a lôg na textil . Momentálne zamestnávame a poskytujeme viac ako dvadsiatim zamestnancom stabilnú prácu a priateľské, až rodinné zázemie. Svoj pracovný tím budujeme, neustále sa zlepšujeme a rozširujeme. Sme moderná firma s moderným prístupom k zákazníkovi a sme hrdí že sme svojim prístup dobrým partnerom pre našich zákazníkov .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 415281  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 740,- EUR/mesiac základná mzda + prémie z tržby od 50,00 do 150,00 EUR