Vodič Dopravnej zdravotnej služby Bratislava, Malacky

LSE - Life Star Emergency s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiacorientačný mesačný plat 1000 Euro a viac (ŽIVNOSŤ)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič dopravnej zdravotnej služby Bratislava, Malacky

Výkon práce vodiča dopravnej zdravotnej služby pre región Bratislava a Malacky
Minimálne požiadavky:

Vek najmenej 25 rokov
Minimálne 2 roky praxe ako „profesionálny vodič“ s vodičským oprávnením B a viac
Nevyhnutná znalosť regiónu, miest, obcí, terénu, cestnej siete, ulíc a dôležitých bodov v regióne
Dobrá komunikácia s ľuďmi všeobecne, hlavne „zdravotnícko – humánny“ prístup
Ide o prácu na ŽIVNOSŤ

Záujemcovia o pracovnú pozíciu dopravnej zdravotnej služby môžu zasielať svoje životopisy a žiadosti o prijatie do zamestnania na e-mailovu adresu: [email protected].
Následne budeme záujemcov o danú pozíciu kontaktovať a poskytneme záujemcom ďalšie informácie týkajúce sa pracovných podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vodič, logistika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nevyhnutná znalosť regiónu, miest, obcí, terénu, cestnej siete, ulíc a dôležitých bodov v regióne a v rámci celej SR
Dobrá komunikácia s ľuďmi všeobecne, hlavne „zdravotnícko –
humánny prístup, empatia, samostatnosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, záujem o prácu

záchranná zdravotná služba; rýchla zdravotná pomoc, rýchla lekárska pomoc, dopravná zdravotná pomoc, neštátne zdravotnícke zariadenie

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2332586  Megjelentetés dátuma: 25.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 200 EUR/mesiacorientačný mesačný plat 1000 Euro a viac (ŽIVNOSŤ)