Disponent (v zácviku) medzinárodnej cestnej prepravy v Dánsku

LS INTERTANK

Miesto práce
Fredericia, Dánsko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 2 000 EUR - záleží na Vašich skúsenostiach

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Trainee absolvujete 2 ročný výcvik, vďaka ktorému získate teoretické a praktické znalosti v oblasti logistiky a kamiónovej prepravy. Stanete sa súčasťou 10-členného tímu disponentov v našej centrále vo Frederícii (DK) , kde náplň práce je nasledovný:
- komunikácia so zákazníkom
- spracovanie ponúk a objednávok
- koordinácia prepráv v Európe a Škandinávii
- optimalizácia logistiky prepráv a riešenie prípadných problémov
- disponovanie našich slovenských a zahraničných vodičov

- práca v stabilnej a dlhodobo úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- mzdový balík odpovedajúci vašej kvalifikácii
- poskytneme Vám firemný mobil, internet , zdravotné poistenie v DK, v prípade záujmu aj ubytovanie
- pracovné prostredie s otvorenou komunikáciou, neformálnym tónom a dobrým kolektívnym duchom
- každé 2 mesiace sa uskutoční pohovor, kde vyhodnotíme priebeh Vášho zácviku, aby sme Vám zabezpečili dobrý profesionálny a osobný rozvoj.
- zdokonaľovanie sa v cudzích jazykoch

Svoj životopis a motivačný list v anglickom, nemeckom alebo dánskom jazyku zasielajte na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti LS Intertank ApS v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

primerané vzdelanie pre pozíciu disponenta

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Dánsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v špedícií a doprave je vítaná
- skúsenosti s prácou na PC
- komunikačné zručnosti, presnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- zmysel pre detail
- koordinovaný prehľad
- odolnosť voči stresu
- flexibilita s ohľadom na pracovný čas je prirodzenou súčasťou branže
- schopnosť rýchlo sa učiť, logické myslenie

Hľadáme zamestnanca pre našu materskú spoločnosť v Dánsku, preto je absolútnou podmienkou aktívna znalosť slovenského, poľského alebo dánskeho jazyka a nemeckého alebo anglického jazyka.

Read more about LS Intertank:
www.lsintertank.dk

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1340651  Megjelentetés dátuma: 2.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2 000 EUR - záleží na Vašich skúsenostiach