Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Krajčír

LR dance & fashion, s.r.o.

Miesto práce
Mäsiarska, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do zabehnuteho kolektivu hladame kreativnu krajcirku, pracujeme najma s elastickymi a tenkymi materialmi.
Kazdy kus, ktory vychadza z nasej dielne je unikatny a nenahraditelny pricom sa sije priamo na telo klienta, preto je dolezite aby si zamestnanec vedel prisposobit a vystrihnut jednotlive diely a nasledne ich zapracoval do celkoveho modelu
Najdolezitejsou vlastnostou, ktoru hladame je preciznost a ochota sa priucit novym veciam

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Design a realizacia profesionalnych tanecnych kostymov
ID: 3840045  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020  Alapbér (bruttó): 550 EUR/mesiac