Hľadá sa skúsený Manažér prevádzky MOHITO | centrala

Miesto práce
Poprad
1 025 EUR/mesiac1025€ (základná zložka mzdy) + 75€ osobné ohodnotenie
Termín nástupu
1.10.2020

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša luxusná a extravagantná značka MOHITO hľadá skúseného Manažéra, ktorý prispeje svojimi manažérskymi zručnosťami k vedeniu tímu a rozvoju prevádzky. Ak sa ti zdá, že táto ponuka je ako stvorená pre teba, tak nám daj o sebe vedieť!

Náplň práce, ktorú Ti s dôverou zveríme:

• Zodpovednosť za správny chod prevádzky a jej predajné výsledky
• Zodpovednosť za vizuál prevádzky podľa štandardov a potrieb značky
• Rozdeľovanie a zadávanie úloh zamestnancom a zodpovednosť za dodržiavanie ich pracovných povinností
• Tvorba denných plánov a mesačných rozpisov dochádzky
• Školenie nových zamestnancov
• Vedenie personálnej agendy a príprava podkladov ku mzdám
• Plánovanie pracovných zmien zamestnancov
• Aktívna komunikácia a spolupráca s regionálnym manažérom
• Vytváranie príjemnej atmosféry na pracovisku

Od každého uchádzača očakávame povedomie o značke MOHITO a spoločnosti LPP.

Naša spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. je súčasťou silnej medzinárodnej spoločnosti LPP S.A.,ktorá už viac ako 20 rokov úspešne pôsobí na trhu s odevmi v strednej a východnej Európe. Pôvodom rodinná firma, ktorú v roku 1991 založili Marek Piechocki a Jerzy Lubianiec má v súčasnosti viac ako 2000 predajní značiek RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO a SINSAY a vytvára pracovné miesta pre viac ako 22 000 ľudí vo svojich kanceláriách a predajniach v Európe a Ázii. Na Slovensku je spoločnosť LPP Slovakia, s.r.o. zodpovedná za viac ako 90 predajní, vďaka čomu sme významným subjektom v oblasti maloobchodného predaja odevov, obuvi a doplnkového tovaru značiek z portfólia LPP S.A.

Kto sme, akí sme a čím sa v LPP riadime, najlepšie vyjadrujú naše hodnoty: VÁŠEŇ, STABILITA, SPOLOČENSKÁ ZODPOVEDNOSŤ A TÍMOVOSŤ.

Máme VÁŠEŇ pre to čo robíme, pretože nás to baví! Ambície nás poháňajú vpred k našim cieľom.
STABILITA rastúcej medzinárodnej spoločnosti nám dáva pocit bezpečia a tvorí nové kariérne príležitosti.
Pri dosahovaní našich cieľov sme vždy ZODPOVEDNÍ, k zamestnancom, zákazníkom aj nášmu okoliu.
Sme priateľskí a čestní. Naše úspechy sú postavené na ambicióznom a vždy pozitívne naladenom TÍME. Tolerancia, vzájomná podpora a TÍMOVOSŤ sú našimi najsilnejšími stránkami.

Benefity

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať aj s:

• Príplatkami za víkendy
• Stravnými lístkami v hodnote 4 € s príspevkom zo sociálneho fondu
• Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získaš:
• Prepracovaný systém zaškolenia
• Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach (RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)
• Príspevok pri dôležitých životných jubileách (narodenie dieťaťa, svadba)
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť a silné postavenie našej spoločnosti
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď rastú spolu s nami :)
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových aktivitách ....

a v neposlednom rade skvelý, priateľský kolektív, ktorého srdcom môžeš byť aj Ty!

ODMENA ZA DOPORUČENIE
VIANOČNÝ DARČEK
ZĽAVY NA TOVAR NAŠICH ZNAČIEK
OBČERSTVENIE NA PRACOVISKU
STRAVOVACIA KARTA S EXTRA PRÍSPEVKOM
PRÍSPEVOK NA REKREÁCIU
PRÍSPEVOK NA MULTISPORT KARTU
FIN. PRÍSPEVOK PRI NARODENÍ DIEŤATA
FIN. PRÍSPEVOK PRI VLASTNEJ SVADBE
VECNÝ DAR PRI 10. VÝROČÍ PôSOBENIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

2

• Ľudský a profesionálny prístup
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Analytickú myseľ
• Komunikačné schopnosti
• Kreatívneho, energetického a tímového ducha
• Príjemné vystupovanie
• Orientovať sa v móde
• Časovú flexibilnosť
• Spoľahlivosť
• Zodpovednosť

Ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, delí Ťa už len posledný krok, aby sme sa o Tebe dozvedeli. Pošli nám Tvoj životopis. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú vyššie uvedené kritériá.

Ďakujeme za Tvoj čas.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Eliška Krnáčová
E-mail: poslať životopis
ID: 3918033  Megjelentetés dátuma: 4.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 025 EUR/mesiac