Vodič MKH

LPP Group s.r.o

Miesto práce
Bratislava, Juh, Vranov nad Topľou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hldame vodica kamionu Praca : Kosice - Francia-Spanielsko a spat. Plachta. Po kazdej preprave na SK .

Plat+ dieta 2300€ mes.

Volaje : 0915920653

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

LPP Group, s.r.o. je spoločnosť s bohatými skúsenosťami a profesionálnym prístupom v doprave, špedícii a logistike. Najdôležitejším cieľom spoločnosti patrí celková spokojnosť zákazníka s kvalitou poskytovaných služieb so zohľadnením individuálnych potrieb zákazníka.

Na dosiahnutie tohto cieľa využívame moderný vozový park ťahače Volvo, Daf, Scania a návesy Berger, Kögel, Schmitz, taktiež odborný tím zamestnancov a kvalitné zázemie spoločnosti.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3756712  Megjelentetés dátuma: 6.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 300 EUR/mesiac