On-line markeťák/čka junior

Loxone Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Rybničná, Bratislava-Vajnory
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme niekoho s elánom, tvorivým duchom a zdravou drzosťou, aby posilnil náš marketingový tím. Úloha je jasná: Každý musí vedieť, ako mu inteligentné ovládanie a automatizácie môže zlepšiť život. Cítiš sa na to?

Náplň práce:
Copywriting (písanie článkov a textov pre web, newslettre atp.)
Preklady z AJ či NJ
Správa webu pomocou WordPress / Magento
Podľa schopností: SEO, PPC, RTB, GA, Social media, video, grafika, ...

Plat od 1 000 €, plný úväzok na dobu neurčitú
Špičkové know-how a skúsenosti v obore
Hodinové pauzy na obed, vlastná kaviareň a bar
Firemné akcie, zamestnanecké zľavy
Pracovná doba v piatok do 12:00

Životopis a odpoveď na otázku „Prečo Loxone a prečo práve ty?“ pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kreativitu, vlastný názor, spoľahlivosť, proaktivitu
Záujem o moderné technológie
AJ alebo NJ (dorozumieť sa s kolegami z iných krajín)
Skúsenosti s písaním, on-line reklamou či točením videí

Loxone uľahčuje ovládanie a inteligentné automatizáciu projektov všetkého druhu: od malých systémov pre chytré domácnosti (smart home) až po rozsiahle komerčné nehnuteľnosti.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Rybničná 38/U
831 07 Bratislava
ID: 4022446  Megjelentetés dátuma: 19.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac