Špecialista pre Smart Home

Loxone Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Rybničná 38, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa technologickým odborníkom a obchodníkom v jednom. Tvojou úlohou bude pomáhať slovenským inštalačným firmám robiť najlepšie projekty v oblasti automatizácie budov a meniť štandard elektroinštalácie. Súčasťou tejto pozície je aj organizovanie školení Loxone partnerov na rôznych stupňoch od úvodného odborného školenia až po špecializované Workshopy...

Náplň práce:
Pomoc pri navrhovaní rôznorodých projektov s elektrikármi (Loxone Partneri)
Technická podpora, podpora pri riešení reklamácii
Organizácia a vedenie odborných školení, on-line školení, seminárov...
Testovanie nových produktov a funkcií
Podpora Loxone Partnerov v ich obchodnom a odbornom raste

Plat od 1 500 €, plný úväzok na dobu neurčitú
Špičkové know-how a skúsenosti v obore
Hodinové pauzy na obed, vlastná kaviareň a bar
Firemné akcie, zamestnanecké zľavy
Pracovná doba v piatok do 12:00

Informácie o výberovom konaní

Životopis pošli na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Záujem o nové technológie
Základné znalosti z oblasti elektroinštalácií
Komunikačné schopnosti a obchodného ducha
Aktívnu NJ alebo AJ
Odbornosť min. absolventa SŠ elektro zamerania

Spoločnosť Loxone, bola založená v roku 2009, priniesla revolúciu do ovládania inteligentných domov. Tou je zelený Miniserver, s ktorým spoločnosť rýchlo obsadila predné priečky na trhu. Loxone sa v súčasnosti člení do troch vetiev, ktorými sú Development a Stratégia, Marketingové organizácie a Kompetenčné centrá. Loxone dnes zamestnáva viac ako 600 ľudí a patrí k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim spoločnostiam na poli inteligentnej elektroinštalácie a automatizácie na svetovom trhu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3872352  Megjelentetés dátuma: 19.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac