Práca pre milovníkov čokolády / Asistent/ka predaja v OC NIVY

Louf s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
20.9.2021
850 EUR/mesiacDo otvorenia prevádzky ponúkame prácu na dohodu s cieľom zaškolenia sa na vopred dohodnutý denný čas, predpoklad ca 4hod/denne, 5 EUR/hod. Následne spolu s otvorením prevádzky predpokladáme prechod na pracovný pomer s mzdou od 850€/brutto + príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miluješ čokoládu a pralinky, máš zmysel pre poriadok a estetické cítenie?
Máš skúsenosti s predajom, komunikáciou so zákazníkmi a nevadí ti práca na zmeny? Tak toto môže byť tvoja vysnívaná práca!
Medzi tvoje povinnosti bude patriť:
- aktívny predaj luxusných čokoládových výrobkov v novozriadenej prevádzke prémiovej čokolády v nákupnom centre Nivy
- starostlivosť o zákazníkov, schopnosť poradiť zákazníkom a poskytnúť im zážitok a radosť
- balenie a personifikácia výrobkov na predajni
- udržiavanie chodu a dizajnu predajne, dodržiavanie čistoty a hygienických štandardov
- príprava, značenie a dokladanie tovaru
- práca s pokladňou (evidencia hotovostnej platby a platby cez terminál)
- spracovanie e-shop objednávok (+ služba click & collect), balenie balíčkov a pomáhanie pri ich expedícii

- na začiatku práca na dohodu s neskorším prechodom na trvalý pracovný pomer
- príspevok na stravné vo výške 4,50€
- dlhodobá pracovná perspektíva
- práca v príjemnom, čistom a štýlovom svete čokolád, dražé a zmrzliny

Svoje životopisy s fotografiou a krátkym motivačným listom, prečo práve vy ste pre nás tou správnou voľbou posielajte na mail:
[email protected]

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom, no kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

výhodou je vzdelanie v odbore cukrár/ka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou je prax v oblasti predaja, znalosť cukrárenskej výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a profesionálny prístup k zákazníkom
- pozitívny a etický prístup k ľudom, flexibilnosť
- skvelé komunikačné a prezentačné zručnosti
- zodpovednosť a precízny prístup k práci, zmysel pre detail
- chuť a zvedavosť učiť sa
- prax v gastronómii výhodou
- angličtina alebo iný svetový jazyk na komunikatívnej úrovni

Louf s.r.o. je výhradným zastúpením francúzskej značky Jeff de Bruges na Slovensku.
Jeff de Bruges to je spojenie belgického umu a francúzskej elegancie : belgické receptúry prispôsobené francúzskymm chutiam: menšia veľkosť praliniek, menej tuku, menej cukru, väčšie množstvo kakaa, spojenie rôznych chutí a textúr v jednej pralinke, spolupráca s renomovaným belgickým výrobcom čokolády.
ID: 4141545  Megjelentetés dátuma: 14.8.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac