Servisný technik

Lorencic Bauservice s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na pohovore. Výška mzdy závisí od dohody s kandidátom na základe jeho vedomostí, vzdelania a pracovných skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• servis a opravy stavebných strojov vlastných alebo zákazníkov,
• vydávať, preberať, kontrolovať a uskutočňovať údržbu na zariadeniach požičovne v prípade potreby a s tým spojená administratíva
• výmena poškodených náhradných dielov,
• evidencia a požiadavky náhradných dielov,
• starostlivosť o sklad, stroje, výdaj a rozvoz tovaru,
• administratívna činnosť súvisiaca s prevádzkou skladu a servisu,
• poradenstvo a komunikácia so zákazníkmi.

- zázemie stabilnej, prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- možnosť profesionálneho rozvoja a sebarealizácie
- tréningy a zaškolenia
- firemný telefón, mobilné internetové pripojenie
- pracovné oblečenie
- gastrolístky

Prosíme uchádzačov, aby v prípade záujmu posielali svoje životopisy na [email protected]
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Zároveň Vás prosíme i o zaslanie nasledujúceho súhlasu na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

Súhlasím s tým, aby spoločnosť Lorencic Bauservice s.r.o. so sídlom Vajnorská 137, 831 04 Bratislava, spracovávala moje osobné údaje v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, stavebníctvo, strojárstvo,

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• osvedčenie elektrotechnika - výhodou
• príjemné a ústretové vystupovanie,
• prozákaznícke myslenie,
• technické myslenie,
• samostatný a zodpovedný prístup,

Lorencic Bauservice je obchodná spoločnosť dlhodobo pôsobiaca na stavebnom trhu v oblasti predaja stavebných materiálov a strojov, prenájmu a servisu stavebných strojov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3711957  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 300 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upresnené na pohovore. Výška mzdy závisí od dohody s kandidátom na základe jeho vedomostí, vzdelania a pracovných skúseností a praxe.