PHP & Web Developer

LOPUCH, s.r.o.

Miesto práce
Záhradnícka 95, 821 08 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 - 2 400 EUR/mesiacod 1600 € / mesiac podľa schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš súčasťou tímu, ktorý implementuje portál pre tuzemskú spoločnosť zaoberajúcu sa autorským právom, aplikácie pre informačné agentúry a ďalších zaujímavých projektov.

Zúčastníš sa:

* Analýzy požiadaviek a návrhu ich riešení
* Implementácie & Testovania
* Komunikácie a spolupráce v rámci super tímu

* Miesto výkonu práce: full-time, on-site & homeoffice, Bratislava – sídlime v coworkingovom priestore SPACE-UP [ https://www.instagram.com/spaceup_coworking/ ] na Záhradníckej 95, ktorého možnosti budeš môcť naplno využívať.

* Typ úväzku: freelance / kontrakt (živnosť, s.r.o.), TPP. Ak si šikovný a máš len 30 hodín týždenne, nie je to problém.

Nie sme korporácia a tak to u nás vyzerá a funguje trošku inak :-)

* osobný prístup
* kopec zaujímavých ľudí a možnozstí v coworkingu
* vlastná kancelária (nie openspace!)
* keď sa dobre zabehneš, vieme sa dohodnúť aj na práci z domu

A čo zákon prikazuje NEvoláme benefitom (stravenky) :-D

Ak ťa pracovná pozícia zaujala, pošli nám ([email protected]) svoje CV a predstav nám svoje skúsenosti a schopnosti. Budeme radi, ak sa staneš súčasťou nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Nevadí, ak nepoznáš všetky technológie, pokiaľ prejavíš chuť a záujem rozšíriť svoje vedomosti :-) Pri tvojom rozvoji ti radi pomôžeme.

Výhodou je, ak ovládaš / máš:

* PHP (Zend, Codeigniter, ...)
* HTML (CSS, JS)
* WS (SOAP / XML, REST / JSON)
* Databázy: SQL (MySQL)
* Vývoj: Composer, Git (Git flow)
* Linux/Unix (command line)

* Prehľad v metodike OOP, návrhových vzorov
* Skúsenosť s návrhom a implementáciou softvéru v prostredí OOP / PHP

LOPUCH, s.r.o.: vyvíjame mobilné, webové a softvérové riešenia na mieru k plnej spokojnosti našich klientov. Zabezpečujeme analýzy, implementácie a prevádzku IT systémov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3805297  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 600 - 2 400 EUR/mesiacod 1600 € / mesiac podľa schopností a skúseností uchádzača