Stavební zámečník - montážní pracovník

LOP realizace, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Požadujeme

- praxe ve výrobě nebo v montáži prosklených stavebních výplní : hliníkových ( plastových ) oken, dveří, fasád, nebo praxe s výrobou a montáží zámečnických, klempířských ( ocelových, hliníkových, nerezových ... ) výrobků.

- manuální zručnost

- vyučen v oboru ( zámečník nebo jiném technicky zaměřeném oboru )

- základní orientaci v technické dokumentaci

- dobrou fyzickou kondici

- odolnost pro práce ve výškách, na lešení na stavbách

Výhodou : řidičský průkaz sk. B;

Nabízíme

- hlavní pracovní poměr, nebo dle dohody ( IČ, DPP )
- platové ohodnocení v hodinové sazbě dle předchozích zkušeností a praxe + prémie ( osobní ohodnocení )
- ubytování zajištěno společností
- cestovní diety a stravenky

- SICK days "zvláštní volno" 5 dní nad rámec dovolené ( 20+5 dní placeného volna )

Náplň práce

- montáže hliníkových a ocelových prosklených konstrukcí budov, zámečnických konstrukcí
- montáže provětrávaných skládaných plášťů budov
- práce na stavbách v týdenním nebo turnusovém 10ti-denním režimu
- montážní práce na významných objektech v celé ČR ( příp. na Slovensku ) - ubytování zajištěno
- provádění montážních prací na stavbě v kolektivu dle předané technické dokumentace
- organizace práce a spolupráce v týmu na svěřeném úkolu

V případě zájmu o práci nám zavolejte na telefon 739443797 nebo napište pár vět o sobě.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3926688  Megjelentetés dátuma: 19.6.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 24 000 Kč/měsíc