Junior IT Administrátor

Loomis SK, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď - príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • základné práce spojené so správou siete a aplikácií podľa pokynov
  • inštalácia softvéru a ďalšieho vybavenia na PC, notebooky, mobilné telefóny a ďalšie zariadenia
  • priama podpora užívateľov na základe zadaných požiadaviek
  • základné práce spojené so správou siete a aplikácií podľa pokynov nadriadených
  • administratívna podpora úseku - tvorba reportov a štatistík
  • zabezpečovanie nákupu a techniky a vybavenia

  • pracovné prostredie v medzinárodnej spoločnosti
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť profesionálneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • ochota cestovať vrámci SK
  • ochota vzdelávať sa ďalej v oblasti IT
  • záujem o ICT technológie
  • komunikatívnosť, samostatnosť a flexibilita

LOOMIS managing cash in society

Poslaním Loomisu je manažovať finančnú hotovosť a ceniny v spoločnosti.

Pre banky, retail, verejný sektor a obchodné spoločnosti Loomis poskytuje, okrem prepráv hotovostí a cenín, aj spracovávanie hotovosti, výmeny drobných, obsluhu bankomatov, balíčky služieb, peňažné depozitné systémy (automaty), SafePointy (trezory), poistenie a kompletný reporting, medzinárodné pozemné a letecké prepravy a deponovanie hotovosti a iných cenín.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Petronela Matejková
E-mail: poslať životopis
ID: 3553050  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 EUR